VI HJELPER DEG GJERNE

Advokater og ansatte

Våre erfarne advokater yter juridisk bistand til privatpersoner, og har fokus på faglig dyktighet, god juridisk rådgivning og tett oppfølging. Vi ser dine behov, og sammen finner vi de beste løsningene.

Ta kontakt – vi hjelper deg gjerne!

Lene Tønset

Advokat/eier
Mobil: 926 02 401 E-post: lene@tonset.no
Les mer

Ruth Nying Frøland

Advokat/eier
Mobil: 481 15 290E-post: ruth@tonset.no
Les mer

Camilla Myhrer Abrahamsen

Advokat/eier
Mobil: 995 93 029E-post: camilla@tonset.no
Les mer

Nina Oskarsson

Senioradvokat
Mobil: 938 95 788 E-post: nina@tonset.no
Les mer

Anne-Kjersti Klingsheim

Advokatfullmektig
Mobil: 413 76 073 E-post: anne-kjersti@tonset.no
Les mer

Zaneta Izabela Baczkowska

Advokatfullmektig
Mobil: 413 86 658E-post: izabela@tonset.no
Les mer

Kristin Aarvik

Sekretær

Pia Jakobsen

Sekretær